logo

O Firmie

Zespol

Polskie Centrum Usług Doradczych powstało w 2006 roku w Warszawie.

Nasze codzienne obowiązki, to sprawna i profesjonalna obsługa firm w zakresie obsługi podatkowo–księgowej oraz kadrowo–płacowej.
Wśród wielu firm konkurencyjnych wyróżnia nas posiadanie uprawnień doradcy podatkowego oraz przynależność do Krajowej Rady Doradców Podatkowych. Z Państwa perspektywy są to gwaranty podejmowania działań zgodnych z prawem oraz najkorzystniejszych w ujęciu biznesowym.

Współpracując z naszymi klientami korzystamy z nowoczesnych rozwiązań, które usprawniają wszystkie wzajemne procesy. Przede wszystkim mowa tu o ogólnopolskiej sieci e-rachunkowości Taxxo – platformie internetowej, dzięki której nasi klienci mają podgląd statusu swoich zleceń i możliwość składania nowych 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

W skład naszego zespołu wchodzą tylko doświadczeni i kompetentni pracownicy, dzięki temu wiemy jak dobierać rozwiązania, które najlepiej ochronią interesy klientów w zależności od rodzaju ich potrzeb i typu prowadzonej działalności. Ponad to ponosimy pełną prawną odpowiedzialność za powierzane nam dokumenty i wszystkie świadczone usługi.

Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw o kapitale różnej wysokości, zarówno tym polskim, jak  i zagranicznym, a także do osób osób fizycznych niezależnie od lokalizacji prowadzenia działalności.

Spółką zarządza Monika Nazaruk – Łyjak, Doradca Podatkowy (nr 10410).

Serdecznie zapraszamy do zasilenia grona współpracujących z nami firm – sprawdź naszą ofertę.

Sprawdź nasze certyfikaty i dyplomy.

Misja Firmy PCUD